Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Накази

Date: 21 грудня 2022 о 20:20, Refreshed 8 березня 2023 о 12:54

Наказ про організацію освітнього процесу.pdf

Дібрівський ліцей - загальноосвітній заклад  І – ІІІ ступенів

Хмелівськоїсільської ради Роменського району Сумськоїобласті

Україна,  42032,  Сумська обл., Роменський р-н, с. Діброва, вул.  Садова, 5

НАКАЗ

20.12.2022                                                                                                                     № 88-ОД

Про організаціюноворічно-

різдвяних свят, змістовного

дозвілляучнівпід час зимових

канікулу 2022-2023 навчальному

році

На виконання наказу відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Хмелівської сільської ради від 16.12.2022 № 1115-ОД  «Про організаціюноворічно-різдвяних свят, змістовногодозвілляучнівпід час зимовихканікул

у 2022-2023 навчальномуроці», відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Сумськоїобласноїдержавноїадміністраціївід 15.12.2022 № 461-ОД «Про організаціювідпочинку та змістовногодозвіллядітей і юнацтвапід час зимовихшкільнихканікул», враховуючи Указ Президента Українивід 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введеннявоєнного стану в Україні», затвердженого Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про введеннявоєнного стану в Україні», Указ Президента Українивід 7 листопада 2022 року № 757/2022 «Про продовження строку діївоєнного стану в Україні», затвердженого Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про продовження строку діївоєнного стану в Україні», з дотриманнямпротиепідемічнихвимог та обмежень, визначенихпостановоюКабінетуМіністрівУкраїнивід 9 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадженняобмежувальнихпротиепідемічнихзаходів з метою поширення на територіїУкраїнигостроїреспіраторноїхворобиCOVID-19, спричиненоїкоронавірусом SARS-CoV-2» (зізмінами), згіднорічного плану роботивідділуосвіти, культури, туризму, молоді та спорту Хмелівськоїсільської ради на 2022 рік, з метою забезпеченнязмістовногодозвіллядітейпід час зимовихшкільнихканікул 2022/2023 навчального року, якісногопроведеннявиховнихзаходівпід час новорічно-різдвяних свят,

НАКАЗУЮ:

1. Організуватипроведенняноворічних свят та змістовногодозвілляучнівпід час зимовихканікул.

2. Надатикопію наказу та план роботи на канікули до відділуосвіти, культури, туризму, молоді та спорту Хмелівськоїсільської ради до 22.12.2022 року.

3.Вжити заходи щодовиконаннязаконодавства в частинізбереженняжиття і здоров’ядітей у періодзимовихканікул, під час новорічнихріздвяних свят, зокрема з питаньзапобіганняпоширенню COVID-19, грипу та гострихреспіраторнихзахворювань, дитячо-дорожнього травматизму, дотримання норм виробничоїсанітарії, правил поведінки у громадськихмісцях у періодрозповсюдженняепідеміїгрипу та іншихінфекційнихзахворювань, поводження з незнайомими людьми, при користуваннігромадським транспортом, перебування на льодянихповерхняхрічок і водоймищ,  тощо, провести з цихпитаньцільовіінструктажі з безпекижиттєдіяльності.

4.Затвердитиграфікпроведенняноворічноїсвятковоїпрограми для учнів ліцею у визначенітерміни за обраною формою з дотриманнямкарантиннихобмежень.

5. Обмежитиприсутністьбатьківабоїхпредставниківпід час проведеннясвятковихноворічно-різдвянихзаходівліцею.

6. До 22 грудня 2022 р. розміститиінформацію про роботу закладу на час зимовихканікул на сайтіліцею та в групахсоціальних мереж.

7. Висвітлювати на сайті закладу та у групахсоціальних мереж привітальніфлеш-моби, відеоролики,  онлайн-заходи, проведеніпротягомзимовихканікул.

8.Особливуувагуприділитиорганізаціїдозвіллязокрема, дітейосіб, визнанихучасникамибойовихдійвідповідно до пункту 19 частинипершоїстатті 6 Закону України «Про статус ветераніввійни, гарантіїїхсоціальногозахисту»; дітейізбагатодітних та малозабезпеченихсімей; дітей, якіпостраждаливнаслідокЧорнобильськоїкатастрофиіншихпільговихкатегорій, залучивши їхдо  виховних он-лайнзаходів, у тому числі з використаннямдистанційнихтехнологій.

9. Під час проведення свят забезпечитисуворедотримання правил технікибезпеки.

10. Забезпечитидотриманнявимогпротипожежноїбезпеки та правил безпечноїповедінкиучасникамимасовихзаходів, зокрема, заборонитивикористаннявідкритоговогню, петард  таіншихпожежо- і вибухонебезпечнихпредметів.

11. Забезпечитиприсутністьсестри медичноїпід час проведенняорганізованихНоворічних та Різдвяних свят, перевіритинаявністьмедикаментів у аптечках.

12. Провести позаплановіінструктажі з працівникамиліцею з усіхпитаньбезпекижиттєдіяльності, техногенноїбезпеки, оголошення сигналу «Повітрянатривога»  тадій персоналу в разівиникненняаварійноїситуації.

13. У випадкунадзвичайнихситуаційтерміновоінформувативідділосвіти, культури, туризму, молоді та спорту Хмелівськоїсільської ради.

14. Контроль  завиконанняцього  наказу  залишаю за собою.

Директор  ліцеюСергій  ІРЖАВСЬКИЙ

Comments:
Only authorized users can leave comments.