Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Новини

Сьогодні 6 грудня, Україна відзначає одразу два свята: - День Збройних сил України та День святого Миколая. Бажаємо нашим захисникам та захисницям козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, могутньої сили волі та віри у власні сили.Хай святий Миколай принесе нам мир та перемогу.
У нашому ліцеї сьогодні було проведено низку заходів з національно - патріотичного виховання. Ми продовжуємо допомагати нашим воїнам, тому з нагоди свята був проведений благодійний ярмарок. Торти, пироги, тістечка, печиво, вафлі, бутерброди – чого тільки не було на столах! Домашню випічку охоче розкуповували не тільки діти, а й батьки та вчителі.Зібрані на ярмарку кошти , а це - 13 тисяч 301 гривня, будуть використані на потреби ЗСУ.
Організатори заходу вдячні за допомогу у проведенні ярмарку батькам та бабусям учнів.
Саме сьогодні діти переглянули відеоролик про нашого героя Бабенка Максима, який загинув 02 жовтня 2023 року. Вшанували пам’ять нашого земляка хвилиною мовчання.
Родзинкою свята стала зустріч здобувачів освіти та вихованців ЗДО з Миколаєм, який завітав до нас на гостину зі своїми солодощами.
Віримо в дива і віримо в Перемогу!!!

7 грудня 2023 о 09:42 | Іржавський С. І. | no comments

Волонтерство – це не робота, за це не платять грошей, це внутрішня здатність людей, яким не все одно. Це рідкісна можливість допомогати людям, спілкуватися з ними, втілювати в життя ідеї та постійно діяти і йти лише вперед. Найкращою нагородою для волонтерів є не гроші, а щасливий погляд тих, кому вдалось допомогти.
Педагогічний та учнівський колектив нашого ліцею постійно підтримують волонтерський рух Роменщини. Протягом цього року відбувалися збори продуктів для ВПО та військових, пеклися постійно пиріжки, печиво вмілими руками наших працівниць їдальні. Велика кількість метрів маскувальних сіток виплетена учнями та працівниками ліцею. У квітні 2023 року брали участь у благодійному ярмарку на підтримку воїнів 58 бригади.У листопаді цього року налагоджено виготовлення окопних пічок для військових.
Все це було своєчасно доставлено до наших Захисників завдяки волонтерській групі, яку очолює Ірина Головач.
З нагоди Міжнародного дня волонтера прийміть наші щирі вітання.Бажаємо Вам міцного здоров’я, злагоди, добробуту, мирного неба і Перемоги! Велика шана Вам і вдячність!

7 грудня 2023 о 09:29 | Іржавський С. І. | no comments

Бригада Національної гвардії України «Азов»

Окремий загін спеціального призначення «Азов». Був створений у 2014 році як добровольчий батальйон «Азов» та увійшов до складу Національної гвардії України.

«Азов» звільняв Маріуполь у червні 2014 р оку, брав участь у боях під Іловайськом, обороняв Маріуполь із кінця серпня 2014 року, здійснював наступ на Широкине в лютому 2015 року, виконував завдання в зоні проведення АТО (пізніше ООС). Силами підрозділу успішно проведено Павлопіль-Широкінську операцію у 2015 році, виконано низку бойових завдань у районі Світлодарської дуги. Під час російського вторгнення в Україну 2022 року «Азов» став осередком оборони міста Маріуполь і надалі героїчно утримував комбінат «Азовсталь».

Незламні, нескорені, неспинні!

2 жовтня 2023 о 12:42 | Іржавський С. І. | no comments